Získaj 7% zľavu na svoju prvú objednávku. Zadaj kód FIRST7 pri objednávke a zľava sa automaticky uplatní.
Logo
(Po-Pia, 8-15 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
02.03.2022
Doprava zdarma 1.3-7.3.2022
Využite týždeň dopravy zadarmo Poštovné zdarma platí na všetky objednávky vytvorené na stránke www.oblecpsa.sk od 1.3. do 7.3.2022 čítať celé
03.01.2022
ZA KOZMETICKÉ VÝROBKY NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH - EURÓPA BEZ POKUSOV NA ZVIERATÁCH TESTOVANIE    Podporte aj Vy európsku občiansku iniciatívu a PODPÍ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. 

Ochrana osobných údajov

1. OSOBA, KTORÁ JE ZODPOVEDNÁ ZA ZHROMAŽĎOVANIE A SPRACOVÁVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV:

Správcom osobných údajov podľa paragrafu 5 písm. o) Zákona č. 18/2018 O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len "Zákon") je:

pudapri s.r.o.,
so sídlom: Martina Granca 44,
841 02 Bratislava,
IČO: 54 188 083, DIČ: 2121612625, IČ DPH: SK2121612625
(ďalej len "Správca") 

Kontaktné údaje správcu sú: e-mail: info@oblecpsa.sk, tel.: +421 93 490 078;

Osobnými údajmi sa rozumejú všetky informácie identifikujúce fyzickú alebo právnickú osobu. 

2. AKÉ VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE SPRACOVÁVAME?

Správca na marketingové účely spracúva viaceré kategórie osobných údajov, ktoré mu pomáhajú určiť ponuku produktov a služieb, ktorá by sa kupujúcim mohla páčiť, a ktoré mu so súhlasom kupujúci poskytol alebo umožnil spracúvať pri elektronickej objednávke v internetovom obchode www.oblecpsa.sk:

Tieto osobné údaje uvádzate v klientskej zmluve, prípadne ste ich uviedli na ďalších dokumentoch. Osobné údaje môžu tiež pochádzať z verejne dostupných zdrojov, registrov a evidencií, napríklad z Obchodného alebo Živnostenského registra. Vaše osobné údaje tiež môžu pochádzať od tretích osôb, ktoré sú s nimi oprávnené zaobchádzať.

Vaše osobné údaje Správca uchováva predovšetkým na účel . Osobné údaje sa uchovávajú, aby .

• Základné identifikačne údaje - meno, adresa bydliska, sídlo, IČO, DIČ, IČ DPH fyzickej alebo právnickej osoby
• Kontaktné údaje - telefónne číslo, e-mailová adresa
• Informácie o využití produktov a služieb - aké služby ste u nás mali v minulosti, informácie o využívaní internetovej zákazníckej zóny; na základe týchto údajov vie Správca odporúčať vhodné produkty a služieb.
• Informácie zo záznamov telefonických hovorov, alebo iných interakcií s Vami, napríklad pomocou e-mailu, SMS správ
• Geolokačné údaje - geolokačné údaje z webového prehliadača; tieto údaje môžu zvyčajne slúžiť na odporúčanie kontaktu na najbližšieho sprostredkovateľa, alebo pobočku

Správca uchováva všetky údaje, ktoré potrebuje na udržiavanie vzťahov so zákazníkmi a klientmi. Tieto údaje sú v rozsahu vyššie uvedených kategórií.

Správca si môže uložiť Vašu dodaciu adresu pre dodanie produktu a fakturačnú adresu, ktorá sa môže použiť na overenie platieb kreditnou kartou, alebo iných spôsobov platby.

3. AKÝ JE ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV?

Správca spracováva osobné údaje kupujúceho predovšetkým z nasledujúcich dôvodov:

1. Za účelom registrácie na webovej stránke www.oblecpsa.sk podľa paragrafu 13 odst. 1 písm. a) Zákona č. 18/2018 O ochrane osobných údajov;
2. Za účelom vybavenia elektronickej objednávky kupujúceho (meno, adresa, e-mail, telefónne číslo);
3. Za účelom plnenia práv a povinností vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu medzi kupujúcim a Správcom;
4. Za účelom, aby Vám bolo možné posielať produkty, alebo napr. zľavy, novinky a informácie, prípadne bezplatné vzorky. 

Poskytnutia osobných údajov je nevyhnutnou požiadavkou pre plnenie kúpnej zmluvy. Bez poskytnutia osobných údajov nie je možné zmluvu uzavrieť.

4. KTO MÁ PRÍSTUP K VAŠIM ÚDAJOM?

Správca má prístup k Vašim údajom, aby mohol splniť zmluvné dohody so zákazníkmi a klientmi. Okrem toho môže byť osobné údaje kupujúceho sprístupnené tretej strany, t.j. subdodávatelia, s ktorými Správca spolupracuje. Služby týchto subdodávateľov bezpodmienečne súvisia s úspešným plnením kúpnej zmluvy a elektronickej objednávky medzi správcom a kupujúcim. Okrem toho si externe zadávaná práca na špecializovaných úlohách v oblasti IT a účtovníctva  niekedy vyžaduje, aby Správca konzultantom poskytol prístup k Vašim údajom kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné na splnenie všetkých zákonných povinností voči štátnym orgánom, alebo na rozvoj a zdokonalenie poskytovaných služieb. Naši obchodní partneri rovnako dodržiavajú pravidlá ochrany osobných údajov a uzatvorili sme s nimi zmluvu o spracúvaní osobných údajov. Prehľad našich externých partnerov je nižšie:

Web správa a web hosting: Golemos s.r.o.

Systém e-shopu:eshop-rychlo.sk

Dopravcovia: Direct Parcel Distribution SK s.r.o., Slovenská pošta a.s. a Packeta Slovakia s. r. o.

Poskytovateľ internetových služieb: Orange Slovensko a.s.

Poskytovateľ hlasových služieb: Slovak Telecom, a. s.

Analýza webových stránok: Google Analytics, Google Search Console, Heureka

Údaje sa k nám dostávajú prevažne cez našu všeobecnú webovú stránku www.oblecpsa.sk, alebo cez e-mail info@oblecpsa.sk. Toto platí pre predaj produktov a služieb z našej webovej stránky. Vezmite prosím na vedomie, že: pudapri s.r.o. získava prístup iba k Vašim základným údajom, pri kúpe produktov z našej web stránky. Spoločnosť  pudapri s.r.o. nemá prístup k iným dátam fyzických osôb, okrem tých. ktoré sú zadané cez našu webovú stránku a pre právnické osoby nemáme bežne prístup k daňovému číslu, alebo číslu DPH, iba pokiaľ nerobíte nákup na svoju spoločnosť. V tom prípade sa jedná o povinné údaje potrebné na uzavretie zmluvného vzťahu pri kúpe tovaru z našej spoločnosti.

Vaše údaje nikdy nezdieľame s tretími stranami, okrem providerov služieb, ktorých potrebujeme na bežný chod našej spoločnosti, ako sme uviedli, externe tam patrí spracovanie účtovníctva, správa web stránky, internet a zazmluvnení dopravcovia.

Každá spoločnosť na území Slovenskej republiky je od 25.5.2018, podľa nariadenia Európskeho parlamentu, povinná dodržiavať dohodou o ochrane údajov, ktorú dodržiava aj naša spoločnosť.

5. AKÁ JE DOBA OCHOVÁVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV?

Uložené údaje uchováva Správca  po dobu nevyhnutnú k výkonu práv a povinností vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu medzi kupujúcim a Správcom a po dobu 3 rokov od ukončenia zmluvného vzťahu. Z právneho hľadiska je Správca povinný uchovávať údaje aj na daňové účely. Maximálne však 10 rokov. Po uplynutí doby uchovávania osobných údajov je Správca povinný údaje zmazať.

6. AKÉ SÚ VAŠE PRÁVA PRI SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV?

Podľa podmienok stanovených v Zákone má kupujúci právo:

1. Na prístup k svojim osobným údajom;

2. Na opravu osobných údajov;

3. Na vymazanie osobných údajov;

4. Obmedzenie spracúvania osobných údajov;

5. Na prenositeľnosť údajov;

6. Uplatniť námietku a automatizované individuálne rozhodovanie;

7. Podať sťažnosť na Úrad pre ochranu osobných údajov v prípade, že sa domnieva, že došlo k porušeniu jeho práva na ochranu osobných údajov.

Aby ste videli, ktoré osobné údaje o Vás spravujeme, alebo ak potrebujete svoje osobné údaje opraviť, môžete nás o tieto dáta požiadať emailom na info@oblecpsa.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 903 490 078.

Právo na prístup k osobným údajom.

Máte právo na potvrdenie toho, či osobné údaje sú, alebo nie sú spracúvané a ak áno, máte prístup k informáciám o spracúvaní, kategóriách dotknutých osobných údajov, príjemcoch alebo kategóriách príjemcov, období uchovávania osobných údajov, ako aj právo na informácie o Vašich právach, o práve podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov, informácie o zdroji osobných údajov, informácie o tom, či dochádza k automatizovanému rozhodnutiu a profilovaniu, informácie a záruky v prípade prenosu osobných údajov do tretej krajiny, alebo medzinárodnej organizácie. Máte právo na poskytnutie kópií spracúvaných osobných údajov.

Právo na opravu.

Spracúvame Vaše neaktuálne alebo nepresné osobné údaje?  Prosím, informujte nás o tom a my osobné údaje opravíme.

Právo na výmaz (právo byť zabudnutý).

V niektorých zákonom stanovených prípadoch sme povinní Vaše osobné údaje na Váš pokyn vymazať. Každá takáto žiadosť však podlieha individuálnemu hodnoteniu, pretože aj spoločnosť pudapri s.r.o. má povinnosť alebo oprávnený záujem ponechať si Vaše osobné údaje.

Právo na obmedzenie spracovania.

Ak si želáte, aby sa Vaše osobné údaje spracúvali výhradne na najnutnejšie zákonné účely, alebo si želáte osobné údaje blokovať.

Právo na prenositeľnosť údajov.

Ak si želáte, aby sme poskytli Vaše osobné údaje inej spoločnosti, odovzdáme Vaše osobné údaje v zodpovedajúcom formáte Vami určenému subjektu, ak nám v tom nebudú brániť žiadne zákonné, alebo iné významné prekážky.

Právo uplatniť námietku a automatizované individuálne rozhodovanie.

Ak zistíte, alebo sa domnievate, že osobné údaje spracúvame v rozpore s ochranou Vášho súkromného a osobného života, alebo v rozpore s právnymi predpismi, spojte sa s nami a požiadajte nás o vysvetlenie alebo odstránenie nevhodného stavu.

Právo podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov.

S Vaším podnetom, alebo sťažnosťou ohľadom spracúvania osobných údajov sa môžete kedykoľvek obrátiť na dozorný orgán, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky so sídlom na adrese Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27.

Kde môžete práva uplatniť a sú tieto práva spoplatnené?

Jednotlivé práva môžete uplatniť v spoločnosti pudapri s.r.o. prostredníctom žiadosti zaslanej na email info@oblecpsa.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 903 490 078. Všetky informácie a vyjadrenia k právam, ktoré uplatníte, poskytujeme bezplatne.

Pre ochranu osobných údajov si vyhradzujeme právo overiť Vašu totožnosť spätným telefonátom, e-mailom, alebo iným spôsobom, aby sme osobné údaje neposkytli inej osobe. V prípade opakovanej, ale zjavne neopodstatnenej žiadosti si budeme účtovať administratívny poplatok na pokrytie našich nákladov.

Vyjadrenia a prípadné informácie o prijatých opatreniach Vám poskytneme čo najskôr, najneskôr však do 30 dní. V prípade potreby a s ohľadom na zložitosť a počet žiadostí, môžeme túto lehotu predĺžiť na 60 dní. O predĺžení, vrátane uvedenia dôvodov, Vás budeme informovať.

7. KDE UCHOVÁVAME VAŠE ÚDAJE?

Na uchovávanie Vašich údajov s cieľom splniť svoje zmluvné záväzky voči zákazníkom a klientom používam viacero systémov. Vo všeobecnosti sú informácie uložené v cloudových službách a na počítačoch v krajine nášho sídla, na území Slovenskej republiky .

8. AKO ZABEZPEČUJEME VAŠE ÚDAJE?

Správca prehlasuje, že prijal a rovnako aj externí dodávatelia, všetky vhodné technické a organizačné opatrenia nutné k zabezpečeniu osobných údajov kupujúceho a všetci podpísali NDA (Dohoda o nezverejnení informácií) a sprostredkovateľskú zmluvu o ochrane osobných údajov;

Správca prijal technické opatrenia pre zabezpečenie dátových úložísk osobných údajov, predovšetkým zabezpečenie prístupu k počítači heslom, používanie antivírusového programu a pravidelnú údržbu počítačov.

PRAVIDLÁ POUŽÍVANIA SÚBOROV COOKIE, NÁSTROJOV FIRMY GOOGLE A FACEBOOK, PROFILÁCIA A AUTOMATIZÁCIA.

POUŽITIE SÚBOROV "COOKIE"

"Cookie" sú malé súbory, ktoré na pevný disk vášho počítača ukladá prehľadávač. Súbory "Cookie" môžete kedykoľvek odstrániť alebo sa v prípade určitého nastavenia prehľadávača ani nebudú ukladať. Väčšina prehľadávačov ukladá súbory "Cookie" automaticky.

Spoločnosť pudapri s.r.o., využíva súbory "Cookie" pri analýze použitia webových stránok nástrojom Google Analytics. Účelom je výlučne zabezpečenie stability systému a analýza webových stránok. Nejde o prípravu na spracovanie osobných údajov.

Portál oblecpsa.sk môžete použiť aj bez súborov "Cookie", ale v tomto prípade bude čiastočne obmedzená jeho funkčnosť. Odporúčame vám preto, aby ste vo svojom prehľadávači súbory "Cookie" neblokovali. Ak napriek tomu chcete zabrániť ukladaniu súborov "Cookie" na počítač, musíte zmeniť nastavenie prehliadača. 

POUŽITIE NÁSTROJOV "GOOGLE ANALYTICS" A "GOOGLE REMARKETING"

Na stránkach oblecpsa.sk sa využívajú služby spoločnosti Google Inc. (ďalej len "Google") služby grafickej inzercie, služba Analytics a Remarketing. U týchto služieb sa používajú "Cookies". Získané informácie o používaní tejto webovej stránky budú prenášané na server spoločnosti Google v USA a tu uložené. IP adresa bude spoločnosťou Google skrátená o posledné tri miesta, aby bolo znemožnené jednoznačné priradenie k fyzickej osobe. Spoločnosť Google okrem toho rešpektuje ustanovenia o ochrane osobných údajov zmluvy "US-Safe-Harbor" a je registrovaná v programe "Safe Harbor" Ministerstva obchodu USA. Spoločnosť Google tieto informácie využíva z poverenia spoločnosti Microsoft za účelom vyhodnotenia používania Portálu a poskytovania ďalších služieb spojených s používaním webovej stránky a internetu. Spoločnosť Google postúpi tieto informácie tretím stranám iba vtedy, ak to predpisuje zákon alebo ak tretie strany tieto údaje spracovávajú z poverenia spoločnosti Google. Tretie strany, vrátane spoločnosti Google, používajú uložené súbory Cookies na inzerciu na základe predchádzajúcich návštev používateľa na tejto webovej stránke. Spoločnosť Google nebude v žiadnom prípade spájať vašu IP adresu s inými údajmi. Zhromažďovanie a ukladanie dát je možné kedykoľvek s účinnosťou do budúcnosti odmietnuť. Používanie Cookies spoločnosťou Google môžete deaktivovať otvorením stránky s deaktiváciou reklám spoločnosti Google (https://www.google.com/policies/privacy/ads/).

Upozorňujeme vás ale, že v takom prípade nebudete môcť neobmedzene využívať všetky funkcie portálu oblecpsa.sk. Službu Google Analytics pre grafickú inzerciu môžete inaktivovať a prispôsobiť reklamy v rámci Reklamnej siete Google pomocou nástroja Správca predvolieb reklám (https://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=sk).

DOPLNKY SOCIÁLNEJ SIETE FACEBOOK

Na Portáli oblecpsa.sk sa používa tlačidlo "Páči sa mi" ("doplnok") z webových stránok facebook.com spoločnosti Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA ("Facebook") a tlačidlo "+1" služby Google Plus spoločnosti Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA ("Google"). Ak na našej webovej prezentácii prejdete na webové stránky, ktoré obsahujú vyššie uvedené tlačidlo, nadviaže váš prehľadávač priame spojenie so serverom Facebook alebo Google. Informácie z doplnkov sa prenesú zo servera Facebook alebo Google priamo do vášho prehľadávača a ďalej na príslušnú webovú stránku. Na informácie, ktoré služby Facebook a Google prenášajú pomocou týchto doplnkov, nemáme žiadny vplyv.

Vstavané doplnky odosielajú na servery Facebook a Google informácie, ktoré vyvolala príslušná stránka našej webovej prezentácie. Ak ste prihlásení k týmto službám, môže Vás poskytovateľ pri návšteve stránky prihlásiť k vášmu používateľskému kontu. Pri interakcii s doplnkom, napríklad pri stlačení tlačidla alebo zverejnení komentára, sa príslušná informácia odošle priamo z vášho prehľadávača na server Facebook alebo Google, kde sa uloží. Ak nie ste členom siete Facebook alebo Google, môže aj tak nastať situácia, že sa príslušný prevádzkovateľ dozvie vašu IP adresu a uloží ju.

Ďalšie informácie týkajúce sa účelu a rozsahu získavania osobných údajov a ďalšieho spracovania a použitia osobných údajov nájdete na webových stránkach Facebook (https://www.facebook.com/about/privacy/a Google (https://policies.google.com/privacy?hl=en-US) . Nájdete tu aj príslušné informácie týkajúce sa Vašich práv a možností nastavenia ochrany osobných údajov. 

Ak ste členom siete Facebook alebo Google a nechcete, aby prevádzkovateľ pomocou našej webovej prezentácie zbieral údaje a prepojoval ich s údajmi vášho konta, musíte sa pred návštevou našej webovej prezentácie od servera Facebook alebo Google odhlásiť.

Informácie zhromaždené pomocou súborov "cookie" uchováva služba Google. Prečítajte si viac o zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

KONTAKT

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky a požiadavky v súvislosti s týmito pravidlami na ochranu osobných údajov, kontaktujte nás emailom na adrese info@oblecpsa.sk alebo cez telefonicky na tel. č. +421 903 490 078.

Prevádzkovateľ e-shopu pudapri s.r.o. na stránkach www.oblecpsa.sk, IČO 54 188 083, sídlo Martina Granca 44, 841 02 Bratislava, spracováva osobné údaje poskytnuté Kupujúcim za účelom plnenia a dodatočného potvrdenia Obchodných podmienok, za účelom spracovania elektronickej objednávky, realizácie dodávky, zúčtovania platieb a nevyhnutnej komunikácie medzi zmluvnými stranami po dobu vyžadovanú podľa zvláštnych právnych predpisov.

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

Odosielaním elektronickej objednávky na webovej stránke www.oblecpsa.sk potvrzuje kupujúci, že bol oboznámený s podmienkami ochrany osobných údajov a že je v celom rozsahu prijíma;

S týmito pravidlami súhlasí kupujúci zaškrtnutím políčka v objednávke;

Správca je oprávnený tieto Pravidlá kedykoľvek zmeniť. Novú verziu Pravidiel je povinný zverejniť na svojej webovej stránke.

Tieto Pravidlá vstupujú v platnosť 04.12.2021

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
  
             
                        

             

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk